I Can't Decide Subscription

I Can't Decide Subscription

Regular price
$50.00
Sale price
$50.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Is there is just too much to choose from and you cannot decide what to get? Well, we have the subscription for you - 1 dozen cookies, 1 package of bars, 1 loaf / quick bread, a 4 pack of muffins and 2 small coffee cakes.

We will decide the flavours for each pack. You may just get to sample new flavours before anyone else does!